ÖZEL SANKO OKULLARINDAN BİR İLK DAHA

Özel Sanko Okulları, bu ay içerisinde “Sanat Turu” ve haziran ayında düzenleyeceği “Windsurf Kampı” ile yeniliklerine devam ediyor.

Öğrenciler, 16-19 Mart tarihleri arasında Ankara Sanat Turu ile Anıtkabir, ATO Uluslararası Resim Sergisi, Etnografya Müzesi, Devlet Tiyatrosu ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserine katılarak sanat dolu iki gün geçirecekler.

İzmir’in Urla ilçesinde 9-14 Haziran 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek “Windsurf Kampı”nda öğrencilere yüzme, su sporları (muz, ringo, fly fish), plaj voleybolu, tekne gezisi ve yarışmalar dolu bir kamp programı uygulanacak.

Ankara Sanat Turuna 9’uncu ve 10’uncu sınıf öğrencileri, “Windsurf Kampı”na ise 4’üncü, 5’inci, 6’ıncı, 7’inci ve 8’inci sınıf öğrencileri katılacak.

Özel Sanko Okulları Sosyal Etkinlikler Direktörü Bahadır Mete Horasan, sanat ve spor alanında uyguladıkları yenilikçi ve fark yaratan programlarla çok yönlü öğrenciler yetiştirmenin en büyük hedefleri olduğunu söyledi.

Özel Sanko Okulları öğrencilerinin daha önce Kayseri’de kayak kampı yaptığını anlatan Horasan, “Bu hedefimizi gerçekleştirirken öncülük yapıyor olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.